Merkez Mah. Güneşli Yolu Cad. No:12/B Yenibosna / İstanbul  Bahçelievler / İstanbul
Tel.:  (212) 474 74 56

YENİLER ET Mutfağınızın Kalbi 2005 yılında kurduğumuz Yeniler Et firması ve 10 yıllık kasaplık tecrübesiyle hizmetinizdeyiz, mutfağınızın kalbi olmaya talibiz...
Tokat’ın Niksar ilçesinin güzel bir köyünde hayvancılıkla uğraşan bir ailede doğdum, hayvancılıkla iç içe büyüdüm. Vatani görevimi tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul’da büyük bir marketin kasap reyonunda çırak olarak iş hayatına başladım ve reyon şefi ,kasap bölümü sorumlusu olarak devam ettim.
Kendi işimi kurmaya karar verdim ve 2005 Yılında Başakşehir 1. Etapta ilk kasap dükkanımı açtım. 2006 yılında ise Radar Mevki Yenibosna -Bahçelievler’de kardeşim Özcan Yeni ile birlikte YENİLER ET firmamızı kurduk. Çıraklıkta başladığım sektörde, yıllardır kasaplık yapıyorum artık et benim dünyam oldu. Etlerimizin kalitesine ve hijyen uygulamalarına son derece önem vermekteyiz ve gerekli koşulları sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Semtimizde yeni konut projelerinin yapılmasıyla birlikte, iş yaşamı içerisinde yoğun çalışan müşterilerimin talebi üzerine kendi etlerimizi pişirmeye başladık. Kaliteli ürün, hijyen, doğru fiyat ve doğru pişirme teknikleriyle en güzel etleri sizlere, ailelerinize, misafirlerinize sunmak için çalışıyoruz.
Osmanlı mutfağının mirascısı olarak Balkan ve Ortadoğu mutfaklarından da etkilenen mutfağımıza et yemekleri çok önemli ve vazgeçilmez bir yere sahiptir. YENİLER ET olarak lezzetli et ve et ürünlerini temin edebebileceğiınız mutfağınızın kalbi olmaya adayız.