İnönü Cd. No:77/B Üçyol-Altıntaş (Altıntaş Otobüs Durağı Migros Karşısı)  Konak / İzmir
Tel.:  (232) 262 79 80

WaterGold Su Arıtma Sistemleri; dairelerinizde, villalarınızda, iş yerlerinizde, sanayi kuruluşlarınızda, evsel ve endüstriyel cihazlarımızla birlikte, su tasarruf ekipmanları, yedek parçalar ve teknik servisiyle hizmetinizdedir.
Öncelikli hedeflerimiz; Dünya kalite standartları çerçevesinde sağlıklı ve ekonomik içme ve kullanma suyu ihtiyacınızı karşılamak, Teknik Servisimizle destekleyerek su tüketiminizi aynı kalitede ve standartta devam ettirmek, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.
Öncelikle insanların sağlıklı su tüketebilmelerini amaçlayan WaterGold Su Arıtma Sistemleri son derece cazip imkanlarla herkesin su arıtma cihazına sahip olmasını hedeflemektedir.
Geniş ürün çeşitliliğimizle istenilen özelliklerde size uygun birçok model bulabilirsiniz. Böylelikle optimum performansı optimum fiyata ede etmenizi kolaylaştırmaktayız. Ürün yelpazemizden size en çok yarayacak olanını seçer ve ekonomik olarak rahat etmiş olursunuz.
Su arıtma cihazlarımızın hepsinde ortak kullanılan bazı özellikler sayesinde aldığınız her üründen elde edeceğiniz su kalitesinden emin olarak, sevdiklerinize ve kendinize ekonomik, sağlıklı ve lezzetli su elde edebilirsiniz.
Düşük kalitede bulunan şebeke ve damacana suyunun olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak, maksimum kalitede içme suyunu üretmekte, sizi ve sevdiklerinizi içme suyunun kötü etkilerinden korumaktadır. Mineral, Alkalin ve Detox özellikleri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmenizi sağlamaktadır.Daire, villa, apartman, iş yeri ana giriş Su Yumuşatma Sistemlerimiz ile de kullanım suyunuzda bulunan tortu, ağır metal, partikül, klor, kirec ve kimyasalları arıtarak makine ve ekipmanlarınızın ileri düzeyde korunmasını sağlamaktayız.
Su Arıtma Sistemlerinin bütün parça ve hammaddeleri insan sağlığına uygun sertifikalı ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartları belgelidir.