Çatalmeşe Mah. Reşadiye Cad. No:54/A Alemdağ  Çekmeköy / İstanbul
Tel.:  (216) 484 19 18

Uygunamama.com internet üzerinden satış yapan, faaliyet süresi içerisinde Türkiye’nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı hedefleyen bir kuruluştur. Dinamik bir yapıya sahip olan uygunamama.com, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.
Uygunamama.com olarak temel prensibimiz; “bize ulaşan herkes değerlidir” düşüncesine sahip, özellikle müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.Uygunamama.com internet üzerinden alışveriş yaparken sizlerin güvenini kazanmak ve sağlamak adına tüm gerekli altyapıya sahiptir. Alışveriş yaparken karşılaşılan tüm zorluklar göz önüne alınarak hazırlanan ve tasarlanan uygunamama.com kullanımı kolay ve hızlı bir biçimde alışveriş yapmayı hedeflemiştir.
2006 yılında kurulan firmamız kedi ve köpek maması konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Pet sektörü içerisinde edindiğimiz tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda online satış memnuniyeti mantığıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, doğrudan ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.
Bize ulaşmak soru ve sorunlarınız için tarafımıza (216) 484 19 18 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
“Uygunamama.com” bir SE-ŞA TİCARET kuruluşudur.
Uygunamama.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder,desteklerinizin devamını dileriz.
Saygılarımızla…