Unl Elektronik Hizmetler & Dış Ticaret 100. Yıl Bulv. Uğural Apt. 225/10 İlkadım / Samsun  İlkadım / Samsun
Tel.:  (850) 302 92 89

Pettabernam.com internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Pettabernam.com, sanal ortamda 8 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.
Pettabernam.com'un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.Pettabernam.com, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır. Pettabernam.com bugüne kadar on binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri doğrultusunda İnternette Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.
Pettabernam.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Pettabernam.com hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.