İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. No:106/6  Ataşehir / İstanbul
Tel.:  (216) 330 90 48

UAC Mühendislik & Danışmanlık Denetim Eğitim ve Laboratuar Hizmetleri Şirketi, iki ortaklı ve on kişilik uzman kadrosu ile Türkiye genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Şirketimizin faaliyet gösterdiği sektördeki rekabet ortamı, şirketimizin hedeflerine uyarlanmış ve istikrarlı bir şekilde öngörülen müşteri memnuniyeti ve performans sonuçlarını sağlayan etkin süreçlerin varlığını gerektirmektedir. Bu süreçler, verilere dayalı yönetimimize temel teşkil etmektedir. Dünya kalite ve standartlarında başarılı olabilmek için sistematik bir yaklaşım oluşturulması ve uygulamayı destekleyecek bir vizyon yaratmak amacıyla; müşteri değer ve davranışlarındaki değişiklikleri her zaman sistematik olarak takip etmekte, müşterilerimizin şirketimizden ve hizmetlerimizden neler beklediğini belirlemekte ve bu beklentilerini koşulsuz yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize sınırsız öncü ve kaliteli hizmet sunmak, müşterilerimizin güvenini kazanmak temel inancımızdır.
Şirketimizde Eğitim konusunda uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışmaktayız. Danışmanlık konusunda şirket yapısına uygun yetkin mühendis arkadaşlarımızı görevlendirmekteyiz. İkinci taraf denetimlerde konusunda uzman onaylı denetçi takım arkadaşları ile denetimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Hijyen-Sanitasyon uygulamaları, Hijyenik mutfak tasarımları ve Gıda güvenliği ile ilgili uzmanlarımız müşterilerimizin yanındadır.
Ana hedefimiz müşterilerimize en doğru yöntemlerle hizmet sunarak, müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Uygulanan tüm proseslerimizde, özellikle kilit proseslerimizde oluşabilecek hataların tekrarlanmaması için gereken önlemleri sistematik yöntemler ( PUKO v.b ) kullanarak elemine etmekteyiz. Müşterimiz için yapmış olduğumuz analiz sonucunda proseslerde oluşabilecek hataları önceden görerek hata yapma riskini minimum seviyeye indirecek yöntem ve uygulamaları geliştirmekteyiz.