Fatih Mah Cami Cad No :25  Bağcılar / İstanbul
Tel.:  (212) 445 15 00

Danışmanlık

Sektörle ilgili olarak, teknik bilgilendirme, yapılandırma, organizasyon, süpervizörlük danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Keşif

İklimlendirme uygulaması yapılması düşünülen mekânla ilgili olarak, detaylar verildikten sonra sadece bir telefonla adresinize gelip gerekli ihtiyaçlar belirlenerek en uygun çözümler sunulur.
Montaj

Yetkisinde olduğumuz her marka ile ilgili olarak, Ev ve Ofiste kullanabileceğiniz cihazlarınızın, görsel ve teknik olarak en iyi şekilde montajı yapılarak, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.
Bakım

Her marka kombi, beyaz eşya, klima ve VRF ile ilgili olarak, müşterilerimizin kullandıkları cihazların periyodik - sezonluk bakımları yapılarak, hem cihazın performansı artırılmış olup hem de müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
Arıza

Her marka cihazın arızası deneyimli teknik ekibimiz tarafından teşhis edilerek çözüme kavuşturulur.
Projelendirme

Merkezi sistem klimalarınız için cihaz seçimleri tespit edilerek, autocad ve özel programlarlar detaylı çizimleri mimari projelere işlenir.
Uygulama

Yetkisinde olduğumuz her marka ile ilgili olarak; merkezi sistem klimalarınızın şantiye uygulamaları (borulama, test, cihaz montajı, devreye alma) işlemleri gerçekleştirilir.