Babıali Cad Babıali Çarşısı 12/29 Cağaloğlu-Fatih/İstanbul  Fatih / İstanbul
Tel.:  (532) 667 65 84

The Orient Bazaar 1936 yılında aile büyükleri tarafından kurulan şirketin e-ticaret alanındaki devamıdır. Şirketimiz doğu ve geleneksel kilim ve halı konusunda uzmanlaşmış ve bu alanda faaliyet gösteren bir firmadır. The Orient Bazaar halı ve kilimleri Türkiye’nin bütün yörelerinden ve Orta Asya’dan toplatır. Faaliyet alanlarımız arasında kilim yastıklar, kilim patchwork’ler, halı patchwork’ler, çantalar, heybeler, jijim, ipek ve pamuk Suzaniler,ikatlar,kadife yastıklar bulunmaktadır. The Orient Bazaar olarak müşterilerimize çok güvenli ve profesyonel hizmet sunuyoruz.
İstanbul'un merkezinde toptan satış mağazamız var, siz sevgili müşterilerimizi ürünleri hissetmek ve görmek istediğiniz takdirde mağazamızda ağırlamaktan onur duyarız. 1994 yılından beri aynı adreste İstanbul / Türkiye adresinde toptan satışta kayıtlı bir ticari kuruluş olarak yer almaktayız.
Türkiye, Avrupa ve ABD ülkelerinde yaptığımız ticareti, online satış sitesi ile dünya çapında genişletmeğe karar verdik. Ve sizlerle www.theorientbazaar.com sitesinde buluştuk.
Misyonumuz, benzersiz, doğal ve sağlıklı kök boya ile dokunan el dokuması halıları sizlere en iyi fiyatlarla sunabilmektir. Sizlerin tüm görüş ve geri bildirimleriniz bizler için çok önemli. Bize ulaşan taleplerinizi/sorularınızı 24 saat içinde yanıtlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ve tüm görüş ve istekleriniz yönetim ekibimiz tarafından değerlendirilir. Ailemiz halı ve kilim dünyasında uzun bir geçmişe sahip olduğundan, sorularınız doğru kişiler tarafından cevaplandırılacak ve net, doğru bilgiler alacaksınız.
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, isteklerinizi / sorularınızı asla bekletmeyiz, sorunlarınızı profesyonel ve samimi bir şekilde çözmeye odaklanıyoruz. Bizlere info@theorientbazaar.com e-posta yoluyla ya da +905326676584 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.