Perge Bulvarı Mevlüd Baysal Apt. D. 3  Muratpaşa / Antalya
Tel.:  (242) 230 32 74

Temelleri 1998 yılına uzanan Terminal Havuz sunduğu tüm hizmet ve ürünlerle siz değerlerin yaşamını kolaylaştıran çağdaş ve pratik çözümler sunmaktadır. Terminal Havuz, Prefabrik Yüzme Havuzları sektöründe ZODİAC Prefabrik Yüzme Havuzları satış ve servis hizmetleri vermeye başlamıştır. Terminal Havuz, çalıştığı sektörlerde herzaman uluslararası markaların kaliteli ürün ve hizmetlerini, en iyi teknolojileri sizlerin hizmetine sunmayı amaçlamaktadır.
Sunulan hizmet ve ürünler yasal sınırların çok ötesinde garanti koşullarına sahiptir. Terminal Havuz adı altında yapılan tüm işler belirli eğitimlerin sonunda konusunda uzmanlaşmış personel tarafından yürütülmektedir. Sunulan hizmet ve ürünlerde standartlar, süreklilik ve teknik destek ön plandadır. Bu kapsamda Terminal Havuz bünyesinde ücretsiz keşif hizmetleri, ücretsiz müşteri eğitim hizmetleri de tarafımızca sunulmaktadır.
Terminal Havuz ailesi olarak daha mutlu ve sağlıklı bir dünya için çalışmaktan mutluyuz ve gururluyuz. SİZ VARSANIZ ANCAK BİZ VARIZ.....