Esentepe Mah. Avizeciler Sitesi 2970 Sok. No: 2  Sultangazi / İstanbul
Tel.:  (212) 668 28 52

TAV CAM, siz dostlarımızın bildiği gibi, bir aile kuruluşu olup 1979 yılından beri aydınlatma sektöründe size ve ülkemize hizmet etmenin huzuru içinde yoluna devam etmektedir.
35 yıl önce firmamız avize ve aydınlatma sektöründe 8-10 çalışanıyla birlikte kristal avize taşı üretmeye başladı. Yol boyunca birçok değişimi yaşayan firmamız edindiği tecrübeler ışığında geleceğin özel-özgün tasarımlarda olduğunu gördü. Sektörün dünyada nereye gittiğini izlerken kendimizi dünyanın aydınlatılmasına katkı sağlamaya mecbur hissettik. TAVCAM AİLESİ olarak mesleğimize yeni bir soluk, farklı bir renk katmak arzusuyla “Elişi Cam ve Kristalleri’ bize özgü binlerce çeşidiyle aydınlatma sektörünün kullanımına sunduk.
Işıkla olan yolculuğumuz sürerken bugün yaklaşık 110 çalışanı ile birlikte TAVCAM AİLESİ, AVİZE ve AYDINLATMA tasarımlarının üretimini sizlerin beğenisine sunmanın yanında sektöründe SANATÇI, TASARIMCI, MİMAR ve PROJE UYGULAYICILARI ile iş ortaklığı tedarikçi ve yol arkadaşlığı yapmaktadır. Bu çalışma ve gayretlerimiz sonucu 30’un üzerinde ülkeye ulaşan ihracatımızla dünya coğrafyasında ABD’den JAPONYA’ya kadar yer bulduk.
İşimizi değerli buluyor, önemsiyor ve seviyoruz. 35 yıl sektörde olmamıza rağmen kendimizi daha yolun başında görüyor; hizmetlerimizi sizlerle paylaşarak gelecek kuşaklara teslim etme arzusu ile yolumuza devam ediyoruz.
Sizlerle daha güzel aydınlık ve mutlu bir geleceği paylaşmak dileğiyle…