Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde And Sanayi Sitesi No: 16/10 Dudullu / Ümraniye / İstanbul  Ümraniye / İstanbul
Tel.:  (216) 606 10 44

Kuruluş tarihinden bu yana Endüstriyel Mutfak sektöründe faaliyet göstermekte olup yapılan kaliteli çalışmalar 10 yıllık deneyim ve tecrübeyle sektörün lider kuruluşu haline gelmiştir.
Sanayi tipi buzdolabı imalatı, mutfak cihazları imalatı, Endüstriyel Buzdolabı tasarımı, mutfak proje ve taahhüt konuları ile plastik ürünler satış ve imalatını kapsayan yaklaşık 2500 çeşit ürün ile sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. Kuruluşumuz yurtiçi ve yurtdışı proje bazlı yaptığı uyumlu çalışmalarla gerek sektörün tanıtımı gerekse yeni ürünlerin müşterilerimizin hizmetine sunulması ile yapılan ihracat ve ülkemize sağlanan döviz girdileriyle de üstlenmiş olduğu görevi yerine getirmektedir. Türkiye genelinde 14 adet satış mağazası ve 44 adet bayiimizle hizmet vermekteyiz. Yeni katılımlar ve yatırımlarla bu hizmet ağımızı daha da genişletmeye devam etmekteyiz.
Kalite anlayışını sadece üretim ile sınırlamayıp satış öncesi ve satış sonrası faaliyetlerimizde de yaptığımız çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz doğrultusunda çalışmaktayız. Yeni teknolojilere uyumlu olarak yapılan ürünleri kullanıcılara fayda sağlayacak ergonomik tasarımları, uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirmek, insan kaynaklarımıza verdiğimiz önemle müşterilerimize verdiğimiz iyi hizmetlerimize devam etmiş ve çağımızın koşulları gereği hedeflerimizi en iyi şekilde devam ettirmeye kararlıyız.