Çorum / Merkez  Merkez / Çorum
Tel.:  (532) 136 77 22

Simge Çantacılık gelişmiş ve son teknolojiye sahip sistemleri kullanarak size tahmin ettiğinizden daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunar. Referanslarımızın da hergün artması bu başarımızın bir göstergesidir.
Seçkin kadro, kaliteli hizmet ve yılların deneyimi burada birleşiyor. Matbaa & Ajans hizmetleri sunan ve 1000'i bulan müşteri portfoyu ile çalışan Simge Çantacılık,tecrübesini kaliteli işçilikle harmanlayarak sanata dönüştürüyor.
Ticaret piyasasında kurumsallaşmanın önemi her geçen gün artmakta ve buna paralel olarak kurumsallaşan firma sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü kurumsallaşmış firmalar müşterisine daha fazla güven vermekte ve firmanın kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Hedef kitlenizi etkileyen , kalitenizi yansıtan, güncel tasarım ve uygulamalar için hizmetinizdeyiz.
Müşterilerimizin değişen taleplerini taahhüt edildiği süre içerisinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, hizmet sonrası müşteri sorunlarını aynı dikkat ve hassasiyet ile çözmek ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli amaçlarımızdandır.