Barbaros Bulvarı Abbasağa Sok. No:1 / 4  Beşiktaş / İstanbul
Tel.:  (212) 327 73 29

2002 yılının Aralık ayında BURÇİN ŞAHİNER tarafından kurulan SEÇKİN AJANS genç ve dinamik kadrosuyla yedinci yılına girmiş bulunuyor.

Kurucumuz Burçin Şahiner'in dokuz yıllık deneyimi sonrasında faaliyete geçen SEÇKİN MANKENLiK VE FOTOMODELLİK AJANSI bakımlı, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile katıldığı her organizasyonda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek amacı ile sektördeki yerini hızla alan ajansımız, yedinci yılına girerken başarılı birçok işe de imza atmıştır.

Büyük çoğunluğu üniversite öğrenci ve mezunlarından oluşan, çoğu en az bir yabancı dili iyi derecede konuşabilen, iyi eğitimli, insan ilişkilerinde başarılı, genç, dinamik ve güleryüzlü kadromuz ile

- Fuarlarda host/hostes/manken hizmeti,
- Stand tasarım kurulum hizmetleri,
- Catering ve Fuar ikram servisi,
- Prova mankenliği,
- Açılışlar, Seminerler, Bayi toplantıları,
- Ödül törenleri, Düğünler, Toplantılar,
- Alışveriş merkezi ürün tanıtım çalışmaları,
- Açıkhava tanıtım çalışmaları,
- Defileler, Reklam ve katalog çekimlerinde sizlere sorunsuz ve keyifle hizmet vermekteyiz.

Hizmet sektöründe kalıcı olmanın zor olduğunun bilincinde olan SEÇKİN AJANS gerek hizmet süresince gerekse hizmet sonrasında firmalarla sürekli iletişim içinde olmaya gayretle firmaların ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilmeyi temel prensip olarak kabul etmiştir.

Reklam ve tanıtımın firmalar için hayati önem taşıdığının bilinciyle sizlere bu konuda destek olmayı amaçlayan SEÇKİN AJANS görselliği ve güleryüzü ön plana çıkaran çalışma anlayışıyla şimdi ve gelecekte de ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için hazır olacak.

Büyük bir heves ve çalışma azmiyle çıktığımız bu yolda gelecekte de birlikte çalışabilmek dileğiyle.