Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray / İstanbul Özel Universal Aksaray Hastanesi  Fatih / İstanbul
Tel.:  (212) 557 26 66

Firmamız saç ekimi konusunda, 12 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Firmamız başlangıç itibari ile İzmir'de Deniz Tıp Merkezi bünyesinde Deniz Saç Ekimi Merkezi adı altında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Faaliyetlere başlamasının ve kaliteli hizmetini sizler ile paylaşmasının ardından gelen yoğun talep üzerine İstanbul'da Este Hairtrans Saç Ekimi Merkezi adı ile hizmet vermeye başlamıştır.
30 Nisan 2012 yılından itibaren, saç ekimi sektörüne dahil olan çok fazla firmadan dolayı ortaya çıkan isim benzerliklerinin ve müşteri mağduriyetlerinin önüne geçilmesi amacıyla firmamız ROTA Hairtrans Saç Ekimi Merkezi ismini kullanmaya başlamıştır.
Şu an firmamız Universal Aksaray Hastanesi bünyesinde, ROTA Hairtrans Saç Ekim Merkezi adı altında sizlere edindiği tecrübeler ile hizmet vermektedir. ROTA Hairtrans Saç Ekim Merkezi olarak, sizlere yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özel hassasiyet ile hizmet etmekte, kişiye özel uygulama seçeneklerimiz ile sizleri en üst düzeyde memnun etmeyi amaçlıyoruz.