Yıldırım Oğuz Göker Cad. Pelin Sok. No:a5 / 2 5. Gazeteciler Sitesi - Akatlar  Beşiktaş / İstanbul
Tel.:  (212) 270 62 26   Web:  repair.com.tr

HAKKIMIZDA
2004 yılında başka bir isim altında Op. Dr. Alper TUNCEL ve ekibi tarafından kurulan Repair Saç Ekimi'nin gayesi tamamen kontrol dışına çıkan saç ekimi ve restorasyonu konularının hastaların haklarının da korunduğu yasal zemini sağlam olan bir merkezde yapılması fikriydi.

Bu konu Plastik Cerrahi Derneği’nin Danıştay’da açmış olduğu davalar ve durdurma kararlarıyla yeterine çetrefilli bir hale gelmiş olsa da bir takım asgari zorunlulukları olduğu bir gerçekti. İşte bu düşüncelerle bir araya gelen ekibimiz hastaların güvenliğini ön plana çıkartmak, profesyonel bir hizmet vermek ve hastaların estetik kaygılarına cevap vermek amacıyla ameliyathane ortamını da bünyesinde bulunduran anlaşmalı hastaneler ile işbirliğine girdi.

O tarihten beri ekibimiz çekirdek kadrosunu koruyarak gelişmekte ve gün geçtikçe adından daha sık söz edilen bir kurum olmaya devam etmektedir.

NEDEN REPAIR ?
Saç ekimi konusunda yaklaşık 10 yıldır bir çok başarılı uygulama gerçekleştiren ve sektörün önemli markalarından olan "Özel Levent Saç Ekimi", kurumsal kimliğini yenileyerek artık "REPAIR" olarak hizmet vermeye başlamıştır.

"Repair" kelime anlamı olarak Türkçe'de "onarım" anlamına geliyor. Tabii ki Plastik Cerrahi'nin ilgi alanına giren tüm estetik ameliyatların olduğu gibi "saç ekimi" de aslında bir onarım işlemi.
Bundan böyle yeniden yapılanma süreci içerisinde daha önceden "levent saç ekimi " olan kuruluşumuzun adını ameliyathane ortamını kullandığımız hastaneyle çokça karışması nedeniyle değiştirerek "REPAIR" koyduk.

Tabii ki tüm isim değişikliklerinde olduğu gibi bu süreç de bizim için oldukça sancılı oldu. Başta siz hastalarımıza ulaşmak, eski hastalarımızı bilgilendirerek yeni merkezimize davet etmek, v. b. birçok çalışma yapmamız gerekti. Kurumsal kimliğimizi zaten mevcut olan 10 senelik tecrübemizle birleştirmek tabii ki siz değerli hastalarımızın da katkılarıyla bizim için oldukça kolay olacaktır.

Sizlerden ricamız yanlış yönlendirmelerden etkilenmeden kuruluşumuza gelerek bizlere ulaşmanız ve bu sayede saç ekimi ve estetik konularındaki ihtiyaçlarınıza uygun yöntemlerden birini tercih etme şansına kavuşmanızdır. Adresimiz ve ismimiz değişti ama alışmış olduğunuz ekibimiz hizmetinize devam ediyor.