1452. Sok. No:28 Ostim  Yenimahalle / Ankara
Tel.:  (533) 508 53 11   Web:  reis-insaat.com/

2003 yılında kurulan şirketimizin Merkez ofisi Ankara’da bulunmaktadır.  Bugüne kadarki başarılı çalışmalarıyla kendi sektöründe ülkemizin seçkin kuruluşları arasına girmenin gururunu yaşamaktadır.  İnşaat çalışmalarının yanında,  gelen talepler doğrultusunda, danışmanlık da vererek, sektörel  gelişmeye destek  olmaktadır.   Teknolojinin gelişmesiyle insanlığa sunulan sınırsız ve hayallare bile sığmayacak yapıların imalat ve inşaasından turun, Ülkemizin tarihi ve kültürel mirası olan yapıların restorasyonuna kadar göstermiş olduğu titiz çalışmaları ile işlerini zamanında ve mükemmel biçimde yerine getirmektedir.  Reis İnşaat’ın bugün inşaat-yapı konusunda tercih sebebi olması; kazanmış olduğu güven, bilgi birikimi ve sektörel deneyimi sayesindedir. 

 

Reis İnşaat; misyonu, vizyonu, uzman ekibi ve son teknoloji donanımlı modern ekipmanlarıyla bundan sonra da  yapacağı tüm hizmetlerde ilkelerinden taviz vermeden ve çağın koşullarına ayak uydurarak ve özveriyle, çalışmalarına devam edecektir.

Referanslarımızda yer alan tüm seçkin kurumlara bu prestiji elde etmemizde firmamıza duymuş oldukları güven ve tercihlerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.

Ankara merkez ofisimizin yanı sıra ülke genelindeki tüm ağımızla, branş ve deneyimlerimiz kapsamında  her türlü talep ve hizmeti yerine getirerek hayallerinizi gerçekleştirmekten onur duyacağız.

Bu web sitemiz sizlere ulaşmak, biten ve devam eden  çalışmalarımız hakkında bilgi vermek üzere  oluşturulmuştur.  Her türlü önerileriniz bizim için yol gösterici olacaktır.

 

İlgi ve desteklerinizin devamını diler, saygılarımızı sunarız.