Merter Meridyen İş Merkezi, Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok. No:1 G10-11 34010 Zeytinburnu / İstanbul  Zeytinburnu / İstanbul
Tel.:  (212) 243 23 37

Danimarka’nın Tasarım Ödüllü Hoparlörü Podspeakers Türkiye’de!
Mimar/Tasarımcı Simon Ghahary’nin sıradışı tasarımlarıyla hayat bulan Podspeakers, Türkiye’de müzik severlerin beğenisine sunuldu.
90’ların başında, Simon Ghahary, mükemmel ses ve çarpıcı tasarıma sahip bir hoparlör dizayn etmek için yola çıktığında, aslında çok basit bir şey fark ediyor. Alışıla gelmiş, klasik hoparlörlerdeki keskin köşe ve hatlar yerine, oval yüzeyler kullanmak, ses dalgalarının iletiminde daha başarılı sonuçlar veriyor.
Podspeakers hoparlörlerinde ses, baştan sona oval hatlar üzerinde seyahat ederek, keskin köşe ve dönüşlerle bozulmadan, organik bir bütün olarak dinleyici sunuluyor. Podspeakers, sıradışı tasarımı sayesinde hem çarpıcı bir görsellik hem de mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. S Mart Ltd. tarafından Türkiye pazarına sunulan Podspeakers; en küçük hoparlöründen, büyük ve güçlü hoparlörlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bluetooth ve Airplay gibi kablosuz müzik aktarım teknolojilerini destekleyen aktif serisi de mevcut.