Altınova Mah  Merkez / Tekirdağ
Tel.:  (506) 717 78 79

Plastik Kuşkonmaz & Kuş Kovucu Sistemler Satış Merkezi
http://www.plastikkuskonmaz.com
http://www.pastikkuskonmaz.com
Plastik Kuşkonmaz Nedir ?
Kuşları uzak tutmaya yarayan en kullanışlı ürünlerdir.Pencere eşiklerinde ,pervazlarda çatı oluklarında ve benzeri dar alanlarda kullanılır.Kuşları uzak tutmada son derece etkilidir.Plastik kuşkonmazlar esnek plastikten üretilmiştir ve ultraviole korumaya alınmış dayanıklı bir üründür.Okullar ,hastaneler,oteller gibi yerlerde için idealdir.
Plastik Kuşkonmaz Ne işe yarar ?
Kuşların (özellikle güvercin, martı, karga, saksağan vb.) konmasının istenmediği tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Mimari yapılardaki pencere kenarları, yağmur olukları, baca kenarları, çatılar ve benzeri yüzeyler en fazla tercih edilen ve uzmanlarımızca tavsiye edilen uygulama alanlarıdır. Sistem %100 etkili korunma sağlamaktadır. Etkisi, piyasalarda bulunan diğer sistemlerden (korkuluk, maketler, sesle kovalama, vs..)daha kalıcı ve üstündür.
Kuşların zekaları küçümsenmemeli, hatta bazı engellemelere tavır bile alabildikleri göz ardı edilmemlidir. Bu nedenle uzun süreli ve kesin çözüm için kuşkonmaz diken uygulamaları tercih sebebidir.
Mimari yapıların haricinde özel uygulama alanları da mevcuttur. Bunlara havaalanları, tren istasyonları, alçak ve yüksek gerilim hatları, haberleşme yer istasyonları örnek olarak verilebilir.