Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No:72/B-B Şahinbey/Gaziantep (Opet Lara Petrol Bitişiği-Tramvay Yolu Üzeri)  Şahinbey / Gaziantep
Tel.:  (342) 606 06 67

PARK DEKORASYON 2013 yılında GAZİANTEP'TE kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana ev&bahçe dekorasyonunda kaliteli ürün ve hizmeti birinci prensip olarak benimseyerek, üretimden montaja kadar tüm hizmetlerini kendine özgü kalite farkını da yansıtarak gerçekleştirmektedir.
PARK DEKORASYON çim çit-suni çim halı-panel çit-çelik kapı-panjur kapı-yangın kapısı-amerıkan panel kapı-alüminyum küpeşte ve korkuluk-ferforje kapı ve korkuluk-mutfak.vestiyer.hilton-asma tavan-alçıpan-toptan ve perakende satış ve uygulamasını yapmaktadır.
Sektörün Türkiye’de faaliyet göstermesinden itibaren,ev & bahçe dekorasyonunun önde gelen firmalarında yıllarca çalışarak edindikleri tecrübe ve müşteri portföyünü PARK DEKORASYON markası altında birleştiren şirket yöneticilerimiz,PARK DEKORASYON markasının kalite farkı ve güvenilirliği ile bilinir bir isme ulaşmasını ve EV & BAHÇE dekorasyonuna yeni ürünler,yeni tasarımlar ve projeler katarak daima lider firma olmasını misyon olarak kabul etmişlerdir.
Satış ve uygulama esnasında, kaliteli malzeme kullanması ve tecrübeli montaj ekiplerinin hızlı, disiplinli, düzenli ve kaliteli çalışması ile PARK DEKORASYON kısa süre önce kurulmasına rağmen aynı kulvardaki diğer firmalardan bir adım öne geçmiştir.
PARK DEKORASYON olarak, yaptığımız projelerde, iş ortaklığı içerisinde bulunduğumuz tedarikçi firmalarımızın markaları ile kendi markamızı birleştirerek kaliteli hizmet güvencesi ile başarıya ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu yolda birlikte çalıştığımız ve bize destek olan tüm firmalara ve müşterilerimize teşekkür ederiz.
PARK DEKORASYON
Ferhat ÇOLAK