Bostancı Sanayi Sitesi , Huzurhoca Sok. No: 36 / E Ataşehir - İçerenköy / İstanbul  Ataşehir / İstanbul
Tel.:  (216) 575 30 26

Firmamız , 10 seneyi aşkın süredir , İstanbul-Bostancı'daki 750 m 2 ‘lik alanda siz değerli müşterilerine , en iyi hizmeti sunmak için faaliyet göstermektedir. Türkiye yollarındaki tüm binek ve hafif ticari araçlar için yedek parça tedarik hizmeti sunmaktayız. 30 yılı aşkın sektör bilgi ve tecrübesi ile genç , dinamik , yenilikçi kadronun oluşturduğu enerji ile , sizlere en kaliteli - hızlı hizmeti , en uygun ekonomik şartlarla sunmak amacındayız. Türkiye'nin her yerine sevkiyatımız mevcuttur. Bayiliğini yaptığımız tüm ürünler , otomobil fabrikalarında kullanılan orijinal malzemelerdir. Sattığımız ürünlerde üreticiden kaynaklanan hatalara karşı 1 yıl değiştirme garantisi mevcuttur. “
“ Satışını yaptığımız araç grupları ; Audi , Alfa Romeo, Amerikan araçları , Bmw , Citroen , Daihatsu , Daewoo , Fiat , Ford , Honda , Hyundai , Isuzu , Jaguar , Jeep , Kia , Lada , Lancia , Land Rover , Lexus , Mazda , Mercedes , Mini , Mitsubishi , Nissan , Opel , Peugeot , Porsche , Proton , Renault , Rover , Saab , Seat , Skoda , Ssang Yong , Subaru , Suzuki , Toyota , Volkswagen , Volvo.
Ürün Çeşitlerimiz ; Amortisör , Fren Balata – Disk – Pabuç Balata , Fren Silindiri , Fren ana merkez , Elektrik aksam , Elektronik aksam , Sensörler , Park Sensörleri , Filtreler (Hava-Yağ-Polen-Yakıt) , Ön Düzen Süspansiyon , Silecek , Akü , Buji , Motor yağları , Şanzuman yağları , Endüstriyel yağlar , Aks – Aks kafası , Radyatör çeşitleri , Far – Sinyal – Stop – Sis Farı , EGR Valfleri , Ateşleme , Bobin , Kapı kolları ve daha bir çok çeşit…. Ürünler ile ilgili detaylı bilgileri ürünler sayfamızda bulabilirsiniz.
Ayrıca , aradığınız ürünü Odak Asistan programımızı kullanarak kolayca bulabilir , sipariş olarak gönderebilirsiniz. Fakat , bunun için bayimiz olmanız gerekmektedir. Bayilik talebiniz için bayilik başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.