Mürselpaşa Bulvarı 1258 Sok. No:16 Kat:2 / 201 Kahramanlar  Konak / İzmir
Tel.:  (232) 425 33 90   Web:  mosreklam.com

Reklam; Bir şeyi halka tanıtmak, beğendirmek ve böylelikle sürümünü sağlamak için denenen her türlü yol.
Mos Reklam olarak bizim işimiz; amacı belirlemek, pazar araştırması yapmak, kaynakları kullanarak öneriler ve fayda üreterek çözüme ulaşmaktır. Mos Reklam ortaya koyduğu geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle kurumların tanıtımına özel çözümler getirmeyi amaçlamaktadır. Yaratıcı düşünceyi bilimsel verilerle harmanlayıp reklamı bir pazarlama aracı olarak kullanmayı ilke edinmiştir.
Mos Reklam, gazete, dergi, radyo, televizyon, afiş, tabela gibi medyalar aracılığıyla çeşitli mal ve hizmetlerinizi geniş halk kitlelerine tanıtır. Bu mal ve hizmetlerin nereden, nasıl, ne fiyata alınacağı ve nasıl kullanılacağı hakkında tüketiciye bilgi veren, ona parasını en iyi şekilde değerlendirme yolunu gösterir. Aynı zamanda üreticinin, iş adamının iyi bir pazar bulmasına, sermaye ve çabasını değerlendirmesine, yeni üretim ve yatırımlara yönelmesine büyük bir destek sağlar.
Bütün reklamlarda amaç satışı artırmaktır ve tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir.
Mos Reklam Başarılı bir kampanya için:
Hedef kitleyi belirler, kullanılacak medya araçlarına karar verir, kalıcı ve etkili mesajı oluşturur, reklam filmini destekleyen yan ürünleri (gazete, dergi, radyo vb. ) oluşturur, reklamın tutarlılığını sağlar. Tüm bunları yaparken bütçe esaslarını en iyi şekilde değerlendirir.
Tanıtım yöntemlerinin en önemli unsurlarından biri hareketli görsel hazırlatmaktır. Hareketli görselin size sağlayacağı kolaylıklar:
Uluslararası bağlantılarda yeni ilişkiye gireceğiniz bir firmanın üst düzey yetkilisiyle yüz yüze görüşme ve tesislerinizin ayrıntılı bir şekilde gezdirilmesi her zaman için mümkün olmayabilir. Böylesi bir durumda kuruluşunuz, kuruluşunuzun geçmişi ve işleyiş mekanizmasını gösteren bir tanıtım görseli, karşı tarafın kısa sürede güvenini kazanma ve ilgisini çekme açısından yeri tutulamaz bir yöntem olacaktır.
Hareketli görsel fuar tanıtımlarında kullanılması ön bilgi isteyen ürünlerin muhteşem bir promosyon malzemesidir.
Hareketli görsellerle müşterinize her an, en etkilişekilde ve en kısa sürede birifing verirsiniz. Mos Reklam Konser ve Festival
Organizasyonlarında sizlere en iyi hizmeti sizlerle sunar. Organizasyonun ana prensibi takım kurmaktır. Duygular, davranışlar ve
tepkilerle mutlaka sizlerde o takımın içinde yer alırsınız.
Mos Reklam sanatçıları düğün organizasyonlarınızda
düğün olacak kişilerin isteklerini ön planda tutar. Gelinlik damatlık, organizasyon yeri, mekanın süslenmesi, nikah şekerleri, catering, yemek, davetiye, çiçek gibi konuları en ince ayrıntılarıyla seçerek planlar. Deniz, bahçe veya salon seçimlerinde mutlaka alternatifler ve sizin hayalleriniz vardır. Balayı içinde sizlere yurt içi ve yurt dışı alternatifler sunulacaktır. Sizin hayalleriniz bizim için önemlidir.
Matbaa Baski; Mos Reklam tanıtım kitabı, dergi, katalog, broşür, dosya, afiş, davetiye, etiket, sticker, el ilanı, bloknot, antetli kağıt, fiş ve tüm baskılı işlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunar. Özel olarak tasarladığı üç boyutlu çalışmaları hareketli ve üç boyutlu lens baskıları sizin
için ürettirir.
Görsel ve sözel çözüm merkeziniz Mos Reklam teknolojideki son gelişmelerin ışığında kimliğinizi ön plana çıkaran tasarımlarıyla sizlere tabela, digital baskı, fuar standları, araç giydirme, bina giydirme, iç ve dış cephe ışıklandırma, işleriniziprojelendirme hizmetlerinde bulunmaktadır.