Kuştepe Mh. , Bestekar Şakir Ağa Sk. No:1 D:no 32, 34400 Şişli/İstanbul  Şişli / İstanbul
Tel.:  (532) 734 05 30

Mobilofon.com yüzlerce çeşit kılıf ve aksesuara çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz güvenli e-ticaret imkanı sunan bir mobil kılıf ve mobil aksesuar sitesidir. Sitemizde iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 5 SE, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 4, iPhone 6 – 6S, iPhone 6 – 6S Plus, Samsung Galaxy S7 – S7 Edge, Samsung Galaxy S6 – S6 Edge, Samsung Galaxy S5 – S4 – S3, Samsung Galaxy Note 5 -4-3, LG G5, LG V10, LG V20, Asus Modeller, Casper, Vestel Ve HTC model telefonlara dair ihtiyacını duyduğunuz her türlü silikon kılıf, deri kılıf, hakiki deri kılıf, rubber kılıf, kapaklı kılıf, sert plastik kılıf gibi farklı kılıf çeşitlerine rahatlıkla ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda bu modellere ait şarj ve data kablolarını, ekran koruma camlarını, ekran koruma filmlerini, kulaklık ve powerbank modellerini, oto akesuar ve şarj aletlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemiz ücretsiz kargo ve aynı gün kargo gibi hizmetler vermektedir.

Mobilofon.com İle Bilgileriniz Güvende!
Mobilofon.com internet üzerinden müşterilerine mobil kılıf ve mobil aksesuar tedariği sağlayan bir firmadır. Mobilofon.com, son derece güvenli bir sunucu altyapısına ve SSL sertifikasına sahiptir. Bu sayede sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemizden sipariş vermeniz halinde kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere tüm bilgileriniz koruma altına alınır ve kimseyle paylaşılmaz. Mobilofon.com sitesinin sizlere sunduğu bu imkanlara ek olarak sipariş verdiğinizde ücretsiz kargo seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Mobilofon.com’da siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Mobilofon.com Ürün Kategorileri:
Sitemizde Apple, Samsung, LG, HTC, Asus, Xiaomi, Huawei, Casper, Vestel firmalarının ürettikleri akıllı telefonlara ek olarak aynı zamanda daha başka pek çok akıllı telefonu için üretilmiş silikon kılıf, deri kılıf, kapaklı kılıf, silikon kapak, desenli kılıf, şeffaf kılıf modellerine çok rahat bir şekilde, hiç zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.