Kartaltepe Mah. Sedat Simavi Sok. No:32 İncirli  Bakırköy / İstanbul
Tel.:  

Estetik uygulamalar, sağlığına ve dış görünüşüne önem veren insanların gençleşmek, farklı görünüm sahibi olabilmek, varsa estetik açıdan sağlık problemlerini gidermek amacıyla sıklıkla başvurdukları yöntemdir.
Eski Mısır döneminden kalma olduğu bilinen ve tarihi 4000 yıl öncesine dayanan dökümanlar, plastik cerrahi uygulamalarının binlerce yıl öncesinde bile var olduğunu göstermektedir.
Estetik cerrahi en büyük gelişimini son yüzyılda gerçekleştirmesinin yanı sıra zamanla değişen güzellik anlayışına ayak uydurmak zorunda kalmıştır. Bugün genç, bakımlı ve güzel görünmek insanların hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Gelişmiş teknolojinin sunduğu imkânlarla kolayca yapılan estetik uygulamalar her kesimden insanlar tarafından rağbet görmektedir.
Missplast, estetik yaklaşımı içerisinde kişiye özel tedavi ve hizmet programları sunmaktadır. Verilen hizmetlerin bilimsel tabana dayalı olması kanıta dayalı estetik hizmeti verdiğinin delilidir.
Hastalarımıza vermiş olduğumuz hizmetler arasında göğüs estetiği, meme estetiği, meme büyütme, meme küçültme, meme toparlama, burun estetiği, kepçe kulak estetiği, lazer lipoliz, lazer liposuction, lazer epilasyon, radyofrekans, yağ aldırma, lazerle yağ aldırma, saç ekimi, dudak estetiği, vs... Estetik ve plastik rekonstrüktif uygulamalar yer almaktadır.