Kordonboyu Mh. Gençlerbirliği Cd. Bayram İş Merkezi. Kat. 2 D:2  Kartal / İstanbul
Tel.:  (216) 517 55 11

METALARGE yaklaşık 5 yıllık bir alt yapı planlama hazırlığı ile 2015 yılında, dünyadaki en gelişmiş ürün ve teknolojileri kullanarak kendi sektöründe profesyonel ve kurumsallığı kendi özünde benimsemiş bir taahhüt ve uygulama firması yolunda ilk adımını atmıştır.

Genç, Dinamik, profesyonel ve kendini sürekli geliştiren uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışındaki önemli ve birçok projede faaliyet ve çalışmalarda yer almış, kendini kanıtlamış, ekip ruhunu benimsemiş kadrosuyla hizmetine devam etmektedir. Ekip ruhu ve tecrübenin profesyonelleştirilmiş hali ile ; kısa zamanda uluslar arası taahhüt yerine getirerek sektöründeki kendinden söz ettirecek bir çok projede yer alacak konuma ve dinamizme kavuşmuştur. .

Kapasite ve kalite koşullarını sürekli gelişen dünya standartları ile paralel yenileyen METALARGE; her bir birimi arasında etkin iletişime önem vererek dijital ortamda birçok program ve otomasyon ağının da temellerini atmış, oto kontrol sistemleri kurarak dinamik ve etkin hizmet üretir hale gelmiştir.