Perpa Tic Mrkz A Blok Kat 9 No 1302  Şişli / İstanbul
Tel.:  (212) 222 32 70

İsteğe bağlı özel panolar, Kayan yazı, Döviz panosu, Skorboard, Saat-Tarih-Derece-Nem, Havuz panosu, Kuyumcu panosu, Mesaj panosu, Hastane panosu, Otel panosu, Sayaç, Numaratör, Sıramatik, Kazasız iş günü, Hedef üretim, Endustriyel, Otomasyon, PLC panoları, 0-10V*4-20mA göstergeler
Ledist, Elektronik LED’li Sistemler; kayan yazı, grafik tabanlı led ekran, bilgilendirme panoları, Döviz kur panoları, Sayıcılar gib ve birçok isteğe bağlı özel panolarla üretim faaliyetlerinde bulunmaktadır.
Firmamız yurt içi ve yurt dışında reklam, tabela/pano ve elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmaların özel imalat led göstergeli ürünlerini karşılamaktadır.
Creative-innovative, gelişime açık, dinamik ve eğitimli kadromuz tarafından yapılan çalışmalarda her zaman bilimsel ve teknik yöntemler tercih edilmektedir.
Yapılan arge çalışmaları ile değişen ve gelişen Led Teknolojileri ve piyasa koşulları sürekli olarak izlenmekte ve uygulanmaktadır.
?İnsan odaklı hizmet anlayışıyla hareket edilen şirketimizde; müşteri istek ve beklentilerinin de üzerinde memnuniyet sağlanması esas politikamızdır