Merkez Ofis : Örtülüpınar Mah. Evliya Cad. No:5/A Sivas Türkiye Tel:0 346 225 44 88 Fax:0 346 255 44 99 İnfo@konforiklim  Merkez / Sivas
Tel.:  (346) 225 44 88

Konfor İklimlendirme ,Soğutma Sistemleri ,kurar ..!!!
Konfor İklimlendirme, 14 yıldan bu güne müşterileri için , ileri teknoloji ile soğutma cihazları ve soğuk oda panelleri üretmektedir.
Soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma sistemleri, şok dondurucular, gemi ve marin tipi soğutucular, klimalar, buz makineleri, su soğutma sistemleri, soğuk oda panelleri üretim, satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.
Bizim işimiz, gerek gıda tesisleri ve gerekse diğer endüstriyel tesislerin soğutma ihtiyaçlarını karşılayan sistemler kurmaktır. Konfor İklimlendirme olarak gücümüzü, şirketimizin 14 yılı aşan bilgi, birikim ve deneyimleri ile, her biri kendi sektöründe güçlü birer kuruluş olan müşterilerimizden almaktayız.
Yaptığımız işleri tasarlarken; kalite-düşük maliyet ve verimliliği birlikte düşünür, az enerji sarfiyatı, sorunsuz işletme ve minimum bakım masraflarını da kendimize hedef olarak belirleriz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla Konfor İklimlendirme olarak iş ahlakı, güvenilirliği ve deneyimli kadrosuyla konusunda uzman, öncü firma olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır. Satış hizmetlerimiz kadar montaj ve servis hizmetlerimizde de gereken azami özen gösterilmektedir. Servislerimiz ,özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere istediğiniz ortam şartlarını sağlamak ve korumak için profosyonellerden oluşan personelimiz ile sizlerin hizmetindedir.
“Soğuk Zincir”de hizmet veren Konfor İklimlendirme ,gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında gıda güvenliğinin en güvenilir ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir. Son yıllarda ihracat rakamlarımız başarımızın göstergesidir.
Konfor İklimlendirme ,markası bugün olduğu gibi, gelecekte de hem Türkiye’nin, hem de çevre ülkelerin güvencesi olmaya devam edecektir.