Zafer Mah. Akça Sok. No:11  Bahçelievler / İstanbul
Tel.:  (212) 552 50 00

Kombi Servisi
Kombi Yetkili Servisi ,Arıza ve Bakım Servis Hizmeti
Mert ticaret kombi yetkili servisi olarak tüm istanbul avrupa ve anadolu yakasına aynı gün kombi servis hizmetimiz mevcuttur.Kombi arızaları, kombi bakımları uzman kadromuz ile 1yıl servis garantili yapılmaktadır. Kombi servisimizde çalışan teknisyenlerimizin meslek eğitim diploması ve sertifikası vardır.Şirketimiz vergiye bağlı olarak tamamen resmi çalışmaktadır.
Kombi Servisi İstanbul
Kombi Bakım Servisi
Kombi Petek ve Radyatör Bakımı..
Uzman kadromuzla evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazının bakımının yanı sıra petek ve radyatör bakımınında en az 3 yılda 1 kez ilaçlı olarak yapılması gerekmektedir.Akıllı robot sayesinde ekiplerimiz kullanmakta olduğunuz kombi peteklerinin bakımını ilaçlı olarak ve garantili olarak yapmaktadır.
Kombi Arızaları
7/24 Kombi Arıza'larda Hizmetinizdeyiz..
Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz ısıtma cihazı kombi'nizin yılda 1 kez yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Kombi cihazınızın gerek sıcak su gerekse peteklerde herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmaması için ve düşük yakıt sarfiyatı için bakımı yapılması zorunludur.Uzman ve deneyimli kadromuzla 7/24 saat her türlü kombi arıza şikayetlerinizde hizmetinizdeyiz.