Koşuyolu Bilfen Anaokulu Yanı 67/5  Kadıköy / İstanbul
Tel.:  (216) 340 60 44

Estetik, ve Güzellik dış görünüşe ve sağlığına önem veren kişilerin en sık başvurduğu mecralardan biridir.
Sizde eğer sağlığına ve dış görünümüne önem verenlerden iseniz doğru yerdesiniz.
Güzellik, Estetik ve Sağlık konusunda 10 yıllık uzmanlığı bulunan kadromuzla Estetik, Bölgesel Zayıflama, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı,Saç Bakımı gibi çok geniş uygulamalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.
Günümüzde ilerleyen teknolojiler sayesinde kişilerin yaşam kalitesini arttırmak için,Koşuyolu Güzellik Merkezimiz,İtalya-Kanada-Amerika'da ki en son teknoloji cihaz makineleri ülkemize getirerek uzman ekibimizle estetik, sağlık ve güzellik sorunlarınızda çözmektedir. Mesela; yüzünüzdeki akne, gençlikten kalma lekeler, doğum lekeleri ve sizi rahatsız eden her tür cilt ve sağlık probleminizi özel tekniklerle ortadan kaldırıyoruz. Cildinizin sürekli bakımlı ve güzel görünmesi için gerekli işlemler uzmanlarımız tarafından yapıldıktan sonra size sadece yenilenmiş cildinizin keyfini sürmek kalıyor.
Biz size kalıcı bir güzellik ve bakımlı bir hayat sunuyoruz....
Amerika'da-Kanada'da dünyanın 1 numaralı ürünü seçilen Venus Consept Hollywood film aktör ve aktristlerinin kullanımından sonra, Koşuyolu Güzellik Merkezimizde.
Multi-Polar Radio Frequency ve Pulsed Magnetic Field teknolojisi ile güvenli ve kesin sonuç veren bölgesel zayıflama,cilt bakımı,cilt gençleştirme,selülit,vücut bakımınız ve harika bir görünüm için sizlerin hizmetinize sunmuş bulunuyoruz.Karın, göğüs, kalça gibi fazlaca yağ barındıran,ya da hamilelik sonrası bel,kol,boyun bölgelerinde oluşan fazlalıklar, kırılarak terleme ile vücuttan atma yoluyla kilo vermeniz mümkündür.
Koşuyolu Güzellik Merkezimizde sağlıklı güzelleşmek,konfor ve güler yüzlü kadromuzla çok daha keyifli.
Güzellik ,estetik, sağlık ve cilt bakımı konusunda en kapsamlı bilgi ve uygulamaları bulabileceğiniz aklınıza gelen her soru ve sorunuzu paylaşabileceğiniz, hijyen kur