1376 Sok. No: 5/H Boran Plaza İş Merkezi  İzmir
Tel.:  (232) 459 25 26

NSCO Ölçme Konrtrol Sistemleri & kalibrasyon San. Tic. Ltd. Şti. Yılda 1000`in üzerinde sanayi kuruluşunun 38000 adetten fazla ölçme ekipmanının kalibrasyonunu yapmaktadır. Artan iş hacmimiz doğrultusunda müşterilerimize vermiş olduğumuz kalite sözünü bugün alanında uzmanlaşmış kadromuz ile kalibrasyon , cihaz satış , kalibrasyon eğitimi ve teknik servis gibi dört farklı departmanla sürdürmekteyiz.
Boyutsal , basınç , terazi , sıcaklık , kuvvet, medikal ve ihtiyaca yönelik diğer kalibrasyon hizmetlerinin yanısıra saha çalışmaları ile de sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda Kullanılan standartları UME`ye (Ulusal Metroloji Enstitüsü) , TÜRKAK`a (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite , UKAS`a (United Kingdom Accreditation Service) akredite , DKD`ye (Deutsche Kalibrier Dienst) akredite kalibrasyon laboratuarlarına izlenebilir kalibrasyon hizmetleri ile müşteri beklentilerine cevap vermeyi amaçlayan laboratuvarımız cam malzeme , hız-devir-metraj , nem ölçer kalibrasyonları ve bir dizi diğer alanlarda da izlenebilir kalibrasyon hizmetleri vermektedir.
Ayrıca kalibrasyon sistem danışmanlığı ve firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için destek ve danışmanlık hizmetleri, cihaz - kalibratör üretimi ve satış - pazarlaması da faaliyetlerimiz kapsamındadır.