İkitelli Osb Demirciler Sanayi Sitesi E1 Blok No: 362 Başakşehir İstanbul  Başakşehir / İstanbul
Tel.:  (212) 671 05 19

1970 sonlarında üretimine başlayan ve günümüze kadar ticaret hayatında TSE li kablo ürünleriyle aktivite gösteren Hepka Kablo ve Profil Ltd.Şti. iştiraki ile 2007 yılının başında kurulan HPA - Hortum Profil ve Ambalaj Malzemeleri - çeşitli sektörlerde sunduğu çözümleriyle yan sanayi piyasasında tedarikçi faaaliyetini sürdürmektedir.
Tedarikçi olarak stratejisini karşılıklı güven üzerine kurmayı hedef alan ve bu misyonunu ana felsefe olarak kabul eden HPA, istenilen ürün kalitesinde, uygun fiyatta ve doğru zamanda sunduğu çözümleriyle müşterilerine özel hizmetlerde bulunmaktadır.
Aerosol sektörüne Türkiyede ilk olarak 1990lı yıllarda Coster A.Ş.?ye ürettiği aerosol valf hortumlarıyla, ambalaj sektörüne yine ülkemizde ilk olarak 1980li senelerin başında Evyap A.Ş.?ye ürettiği torba ağzı kapama klipsleriyle yenilikçi vizyonuna vizyon katan HPA, 90lı senelerin sonlarına doğru medikal tekstil ve iş güvenliği sektörlerine ürettiği maske burun telleri ile ürün gamı portföyünü genişletmiştir. Bunların dışında sprey, sıvı sabun pompa hortumları, aerosol valf başlığı uzatma Çubukları, PVC profil ve fitiller, PVC makaronlar, tek ve çift telli torba ağzı bağlama klipsleri, çamaşır ipleri, tükürük emici borular ve müşteri odaklı çözümleri HPA`nın ürün portföyünde yer almaktadır.