İşkent Sanayi Sitesi D Blok No:310-311-312  Bayrampaşa / İstanbul
Tel.:  (212) 615 42 18

1962 yılında kurulan firmamız ürün çeşidi bakımından standart ürünlerde ve özel tüketime yönelik vida ve civata üretilmekteydi. Kuruluşundan itibaren ürettiği vida ve civatalarda, kaliteye, sürekliliğe önem vermiş, ürünün kalitesi konusunda hassasiyet göstermiştir. Dolayısıyla ürün grubunda uzmanlaşmış ve kaliteyi üst seviyelere taşımıştır.
Ürünlerinin istenilen özelliklere uygunluğu ve alınan siparişlerdeki teslim koşullarına uymak, vazgeçilmez ilkelerinden biri olmuştur. Güven Civata’nın üretim konusu olan standart ürünlerde stoklu çalışması nedeni ile talep edilen ürünler zamanında teslim edilmektedir. Özel ürünlerde ise belirlenen termin koşullarına sadık kalmak için üretim ve stoklama planlamasını en verimli şekilde yapmaktadır. Ürün çeşitleri olarak M3, M4, M5,M6,M8,M10,M12 kalınlıkta, 8 mm ile 500 mm boya kadar yaptığı üretimlerle özel ve standart ürünlerde kendi sektöründe önemli bir üretim gücü ve hizmet potansiyeline sahiptir.
Güven Civata, bu günkü koşullarda 700 m2'lik üretim alanında, makine parkurunu genişleterek ayda 40 Milyon adet vida ve civata üretim kapasitesi ve ürettiği ürünler itibari ile önemli ihtiyaçlara cevap verebilir konumdadır. Güven Civata kurulduğundan itibaren dürüstlüğü ve çalışkanlığı kendisine ilke edinmiştir. Önümüzdeki süreçte kaliteyi teknolojiyle birlikte kullanarak daha iyi üretim ve hizmet vermektedir. Amacımız, zamanında üretim ve teslimat yaparak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.