Gültepe Mah. Erdiren Sok. No:62/4 Odunpazarı / Eskişehir  Odunpazarı / Eskişehir
Tel.:  (222) 239 90 65

996 yılında yazılım olarak başlayan sektörel tecrübemiz, 2000 yılına kadar çeşitli sektörlere özel yazılımlar yaparak o günkü teknolojinin en üst segmentlerini kullanmıştır. 2000 yılından itibaren Medyatext A.Ş. Bölge Müdürlüğü ile web sitesi yapımına adım atan bizler, hemen hemen her sektöre sonuca yönelik çözümler üreterek 600 e yakın firmanın web sitesini hazırlayıp bilfiil de destek vererek sektörel gelişimine devam etmektedir.

2013 yılı itibariyle de Forse Reklam ve Bilgi Ajansı adı ile Eskişehir merkez olmak üzere, hem bölgesel hem de ulusal proje geliştirme ve hazırlama işine tüm titizlikle hız veren işletmemiz, genel hatları ile ;

Makine,Metal ve Mekanik
Mobilya
İnşaat ve Yapı Sektörü
Gıda
Kimya
Mühendislik
Çeşitli Hizmet Sektörleri

Gibi farklı alanlarda birden çok çözüm üreterek referans ve hizmet ağını genişletmeye homojen olarak devam etmektedir. “Farklılığın Ortak Seçimi” sloganı ile müşterilerimize gerek proje başlangıcında, gerek proje geliştirme safhasında, gerekse de proje sonrası hizmet ağı ile portföyünden tam puan almanın onurunu yaşamaktadır.

Bizler genel olarak alan adı tescili, sunucu barındırma ve güvenlik işlemleri, Web sitesi tasarımı ve yazılımı, Özel E-Ticaret Uygulamaları, Google Analizi, Mobil Uyumlu proje hazırlama ve destek verebilme, Grafik Tasarım, firmanıza özel yazılım geliştirme ve kurgulama, data akış kontrolü ve yedekleme hizmeti, kısmi olarak medya planlama ve etkili reklam platformları geliştirerek sizlere 7/24 hizmet verebilmekteyiz.

Sizlere reklamın her alanında değil, sürekli ve sorunsuz hizmet verebileceğimiz mecra olan internet tabanlı projeler alanında hizmet vermek isteriz. Bu sebeple kontrolün bizde olmadığı, üçüncü şahıs kategorisine düşüp sorun teşkil edilmesi muhtemel olan uygulama reklamcılık alanında herhangi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Sadece ofset basım işlerini anlaşmalı olduğumuz matbaalar aracılığı ile yürütmekteyiz.

Saygılarımızla