Mimar Sinan Cad. Mimar Sinan Mah. Zin İş Merkezi No:168 Kat:2 D:6  Çekmeköy / İstanbul
Tel.:  (216) 640 14 44   Web:  figeneren.com

Diş Tedavileri; teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha ağrısız, kaliteli, sağlıklı ve estetik bir hale geldi. Günümüzde yapılan tedaviler, zamanımızın tüm imkanları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bunun dışında alternatif tıp dalları da destek olarak işlemleri kolaylaştırıp verimi arttırıyor.

Diş Hekimliğinde Hipnoz; geçmişte yaşanan kötü hatıralardan ve tedaviyi geciktirici psikolojik unsurlardan kurtulmaya yardımcı olurken, yeni nesillerde diş hekimi fobisini gitgide ortadan kaldırıyor, çünkü çocuklar, taklit model olarak ebeveynlerini benimsiyorlar. Diş Hekimine, yakın bir dostunu ziyarete gidermişcesine uğrayan bir anne - babanın çocuğu ne kadar endişe duyabilir ?

Estetik; çağın önem taşıyan realiteleri arasında üst sıralarda yer almakta. Amerika'da yapılan bir araştırmada; bireylerin hayatın içinden doğal olarak çekilmiş fotoğrafları incelenmiş, diş estetiği belli sınırların altında kalan ağızlara sahip olan kişilerin gülümsemedikleri dikkat çekmiştir. Daha sonra, bu bireylerin diş estetiği sağlandıktan sonraki fotoğrafları incelendiğinde, artık hayata gülümseyerek katıldıkları anlaşılmıştır.
Hayatın özü mutlu, huzurlu olmak olduğuna göre ve bu pozitif enerjinin karşımıza çıkan olayları da olumlu etkileyeceği bilgisinden hareketle; denebilir ki, gülümseyerek baktığımız yaşam, bize gülümseyerek bakacağımız olaylar çekecektir.