Meclis Mah. Teraziler Cad. Derviş Sk. No:38/1 Fuat Özal Plaza Sancaktepe / İstanbul  Sancaktepe / İstanbul
Tel.:  (216) 912 08 46   Web:  faktorbilisim.com

Bilgi teknolojilerini sürekli takip eden ve en güncel yenilikleri müşterilerine optimize etmeye kararlı bir ekip olarak 2010 yılında altyapı çalışmalarımıza başladık. 2015 yılına gelindiğinde, konusunda uzman ve sektör deneyimi yüksek bir ekip yaratılması sonucunda bilişim sektöründe kaliteyi ön plana çıkarmak ve çıtayı bir adım daha yükseltmek amacıyla kurulmuştur.

Günümüzde birbirinden farklı sektörlere; yazılım, donanım, bilişim danışmanlığı, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı danışmanlığı gibi birçok alanda kesintisiz hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz anın ve geleceğin değişecek koşullarını göz önünde bulundurmak her zaman bir sonraki adımı düşünerek müşterilerimize ve son kullanıcılarımıza bu koşulların olumsuzluklarını yansıtmadan; onları bilişim dünyasının karmaşık senaryosunda zaman kaybettirmeyip; esas ticari faaliyetlerine zaman ayırmalarını sağlamak. Bu vizyon ile hem müşterilerini ileriye taşımak hem de kendisini bilişim sektöründe öncü duruma getirmek. 

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzda belirttiğimiz hedefler doğrultusunda gerekli inovasyon ve teknoloji hamlelerinin yapıldığı, yeni ve inovatif fikirlerin ve çözümlerin üretildiği; bilişim sektörünün kalitesine katkıda bulunan ve tüm müşterilerine bu alandaki hizmeti ile önemli bir iş ortağı konumuna gelmek.