Çakmak Mh. . Aşık Veysel Cd. . No:23/A  Ümraniye / İstanbul
Tel.:  (216) 466 73 20

Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar ilçede en çok tanınan ve sizlerin halılarına verdiğimiz önemle en çok tercih edilen halı yıkama firması olduk. Sadece Ümraniye ilçesi ile sınırlı kalmayıp, Çekmeköy, Ataşehir, Sancaktepe, Maltepe, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy ilçelerine de toplam 5 servis aracımızla ve ücretsiz servis hizmetiyle hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediğin takdirde hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir.

Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısada halılarınızın doğru ellerde doğru makinalarla yıkanmadığında bir çok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir.

Biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Havuz sistemli otomatik halı yıkama makinasıyla detaylı yıkama, Yüksek devirli rulo santrüfüj halı sıkma makinası ile halı sıkma işlemi, tamamen kapalı mekanda yüksek devirli hava motorları yardımıyla kurutma, nem alma cihazlarının bulunduğu nem alma odasında nemden arındırma, tamamen kurumuş ve nemden arındırılmış halılarınızın son leke ve temizlik kontrollerinin yapılması, parfümlenerek ambalajlanması ve uygun olduğunuz zamanda ücretsiz servisimiz ile evinize teslim edilmesini sağlıyoruz.

KUSURSUZ HİZMET SUNDUĞUMUZ İŞLER
- Halı Yıkama
- Koltuk Yıkama
- Battaniye Yıkama
- Yorgan Yıkama
- Kuru Temizleme
- Perde Yıkama
- Tül Yıkama
- Yerinde Halı, Koltuk, Perde, Tül Yıkama
- Halı Kenarlarına Overlok
- Halı Tamiri

AYRICALIKLARIMIZ
- Cumartesi Pazar günleri açiğız.
- Kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığı sunmaktayız.
- Makina halılarınızın metrekaresini 3 TL'ye yıkamaktayız.