İncilipınar Mahallesi Kamil Ocak Cad. Fatih İş Merkezi Kat:4 No:10 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Tel.:  (342) 220 06 61

EPIC Sertifikasyon, 2014 yılı başlarında EPIC Sertifikasyon Kontrol Gözetim Test Ölçüm ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi ünvanı ile Gaziantep merkezli olarak kurulmuştur. İş hayatına yönetim sistemleri konusunda danışmanlık yaparak başlayan kurucunun yaklaşık 10 yıllık sektör tecrübesi bulunmaktadır.
Kurucu, ISO/IEC 17021, ISO/IEC 17025 standardlarına göre uygunluk değerlendirmesi yapan çeşitli kuruluşlarda yönetici/kalite yöneticisi olarak görev almıştır. Ayrıca ISO 9001, ISO 14001 vb. konularda başdenetçilik ünvanına sahiptir.
EPIC Sertifikasyon, bağımsız 3. taraf bir uygunluk değerlendirme kuruluşudur.
MİSYON
Yurtiçi ve yurt dışı, sertifikasyon, denetim, gözetim, kontrol ve üçüncü taraf diğer uygunluk değerlendirme hizmetlerini tarafsızlık ve bağımsızlık ve gizlilik ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden, düşük maliyetlerle ulusal ve uluslararası standard ve rehberlere uygun olarak tüm müşterilere eşit şartlarda sunmak ve sürekli gelişimi vazgeçilmez bir amaç olarak benimseyip, müşterilere katma değer sağlamak.
Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da söz sahibi, sektöründe lider bir kuruluş ve sürekli tercih edilen bir işletme olmak.
VİZYON
Yurtdışında farklı ülkelerde temsilcilikler açmak , bu ülkelerde faaliyet göstermek ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.
Uluslararası ve ulusal standarların oluşumunda görev alabilmek.
Hizmet verilen kurum ve kuruluşların gelişimine katkı sağlayarak karlılıklarını arttırmak ve sürdürülebilirliklerini sağlamak.
Ülkemizde var olan uygunluk değerlendirme bilincini arttırmak ve yaygınlaştırmak.