Şelale Mh. 7352 Sk. Özumut Sitesi A- Blok 19/C  Kepez / Antalya
Tel.:  (242) 417 22 55

Şirketimiz, Kurucumuz olan Emrah Aslan tarafından 2015 yılının başlarında, EMASEM PEYZAJ TARIM TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. adını alarak faaliyetlerine başlamıştır, Şirketimiz Antalya merkezli olup yurtiçi ve yurtdışında hizmet verebilmektedir.
Kuruluş amacı olarak çevre bilinci ile yenilikçi hizmetler sunmayı kendimize ilke edinmiş ve Kurucumuzun, Polimeks Holding bünyesinde edinmiş olduğu 5 yılı aşkın tecrübesi ile en karmaşık projelerde bile çevre ile uyumlu ve yaratıcı çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Yaptığımız her işte görsel ve işlevsel olarak her zaman en iyiyi yaparak çalışmalarımızda tecrübe, bilgi ve İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen EMASEM PEYZAJ uzman kadrosu ile uygulama ve bakım hizmetleri ile cevap vermektedir, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İmzamızı taşıyan her proje ve uygulamadaki farklılığı, özgünlüğü ve doğallığı sadece hissetmekle kalmayıp yaşama imkânını da sizlere sunuyoruz. Kendine has çizgiler taşıyan, aydınlatma sisteminden otomatik sulama sistemlerinin en ince ayrıntısına Kadar düzenlenmiş, Nesilden nesile yaşanacak bahçeleri müşterilerimizle buluşturarak rakiplerimizden bir adım önde olmaktır.
Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız EMASEM PEYZAJ hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz.