Kaleiçi Mah. Karaağaçlar Sokak Darama Evleri2A Blok  Çatalca / İstanbul
Tel.:  (212) 789 29 30   Web:  elmasreklam.com.tr

HAKKIMIZDA

2016 yılında çatalca’da kurulan Elmas reklam olarak iş yerinizin giyimi sayılabilecek TABELA,CAM GİYDİRME,ARAÇ GİYDİRME,DİJİTAL BASKI,LED TABELA,BAYRAK,YÖNLENDİRME LEVHALARI VE AFİŞ PANKART  çalışmalarını 6 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda iş yerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 

Bizi Arayın!
İstanbul şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki  ışıklı tabela,ışıksız tabela,totem,çatı tabelası,led tabela,araç giydirme,tanıtım standları,yelken bayrak,kabartma farf ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0530 870 60 81 0212 789 29 30 numaralı telefondan ve web sitemiz www.elmasreklam.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

                                                                          ELMAS REKLAM

                                                                ÖNE ÇIKARTMAK İÇİN VARIZ!

                                                                0530 870 60 81  0212 789 29 30