Kayabaşı-Şamlar Yolu, Zaloğlu Yediemin Otoparkı Karşısı, Altınşehir-Başakşehir / İstanbul  Başakşehir / İstanbul
Tel.:  (212) 671 49 66

Ekoçim, İstanbul / Başakşehir İlçesinin Altınşehir Mevkiinde 85.000 m2 alanda hazır rulo çim ve fidan üretimi yapmaktadır. Ayrıca peyzaj uygulamalarında kullanılan diğer ürünlerin tedarik ve işçiliğini de yapmaktadır.
Yönetim kademesinde orman mühendisi, peyzaj mimarı, ziraat mühendisi ve makine mühendisi bulunmaktadır. Arge çalışmalarına paralel müşterilerinin görüşlerini de dikkate alarak kalite standartlarını sürekli artırmaktadır.
Sağlıklı ve estetik bir çevre oluşturmak sanattır. Ekoçim bu sanatın hem mimarı hem de daimi işçisidir.
Tüm yaşam alanları bu sanatın tuvalidir. Bilgi ve tecrübemizle yaşam tuvalinizi canlı renklerle boyuyoruz. Yeşilin sağladığı doğal terapi şehir hayatının aranan bir ihtiyaçtır. Bu itibarla Ekoçim üstlendiği vizyon ve misyonu layıkıyla yapmanın amacı içindedir.
NEDEN EKOÇİM?
Ekoçim çevre düzenlemede bir ekol"
İstanbul’un en merkezi hazır rulo çim üreten firma olması.
Düşük nakliye bedeli ve hızlı sevkiyat avantajı.
Müşterilerimizin kısa sürede tesisimize gelip hazır rulo çim kalitesini, toprak yapısını yerinde görebilmeleri.
Hazır rulo çimin toprak kalınlığı piyasa ortalamalarının üzerinde olması deforme ve kuruma riskini azalttığı gibi kolay uygulama avantajı sunmaktadır.
İthal çim tohumlarından oluşan özel karışımla özenle yetiştirdiğimiz hazır rulo çim; renk, sıkılık, daha az su ihtiyacı, basmaya ve hastalıklara karşı dayanıklılıkta müşterilerimizden tam not almaktadır.
Hizmet yelpazemiz üretimden uygulamaya, peyzajın bütün uygulamalarından satış sonrası bilgi desteğini kapsadığından siz değerli müşterilerine zaman, kalite ve fiyat avantajı sunmaktadır.