İtob Organize Sanayi Bölgesi 10025 Sok No:21 35470 Tekeliköy/Menderes İzmir  Menderes / İzmir
Tel.:  (232) 799 00 41

1992 yılında kurulan firmamız ilk 10 senesini tamamen proses mühendisliği ile tamamlamış ve 2002 yılı itibari ile Ege Bölgesi’nde İzmir'de yer alan yan yana iki fabrikası ile tek çatı altında , EPS makina imalatında 11 nci yılını, mühendislik, taahhütlük ve proses işlerinde ise 22 yılını tamamlamıştır. Ülkemizde EPS makina imalatı sektöründe önde gelen bir firma olarak, EPS sektöründe müşteri beklenti ve memnuniyetini karşılamada holistik (bütüncül) yaklaşımıyla müşteriye özel hizmet vermektedir.
Ege Proses ailesi; yaklaşık 35 kişi mavi yaka, 13 kişi beyaz yakadan oluşan kadrosu ile tüm EPS makine ve ekipmanları kendi çatısı altında üretmektedir.
EGE PROSES AİLESİNİN VİZYONU YANİ GELECEK HAYALİMİZ;
EPS Stropor sektörüne makine ve kalıp imal ve temin eden,anahtar teslim tesisler kuran,bu alanda mühendislik hizmeti veren,müşterilerine hammadde temin ve danışmanlık hizmeti veren bir işletmeler topluluğudur.
Bu hizmetler ve ürünler, en yüksek kalitede olup, en uygun şartlarla müşterilerine kar ettiren, işletmelerini verimli kılan, çevre dostluğuna haizdir.
Ege Prosesin gelecek hayali, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü olan 2023 yılında dünyanın 6 kıtasına makine ve tesis ihraç eden, ülkemizin en büyük, dünyanın en saygın, EPS sektörünün aktörlerinden biri olmaktır.
EGE PROSES AİLESİNİN MİSYONU YANİ VAR OLUŞ NEDENİMİZ;
Ürettiği ve temin ettiği EPS MAKİNA & EKİPMANLAR VE HİZMETLER ile kendi adına sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, müşterilerine işin hakkını vermek olarak telakki ettiği kaliteyi, çalışmayı ibadet kabul eden anlayış ile farklılaşarak hizmet sunmaktır.
Bu hizmetler ve ürünler, firmamızın büyümesine, çalışanların refahına ve huzuruna, hizmeti alan ve kullananlara mutlaka fayda ve kar vermelidir.
Böylece dünyanın her ülkesindeki çalışan makinalarımız, kurduğumuz EPS tesisleri ülkemizin refahı ve kalkınmasında bizim de katkımızı gösterecek ve bayrağımızı dalgalandıran birer timsal olacaktır.