Edirne Çiçek Organizasyon, Eski İstanbul Cad. No: 86/C Edirne  Edirne
Tel.:  (532) 223 56 91

Kurulduğu tarihten bu güne kadar çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile aranjman, buket, kuru çiçek, yapay çiçekler, saksı çiçekleri konusunda tamamen kendi tasarımlarından oluşan çeşitleri, Interflora seçmeleri ve talebe göre hazırlanan tanzimleri ile kalitesinden ödün vermemek üzere tek mağazasında hizmet vermektedir.
Yüksek kalitede hazırlanan ve zamanında teslim edilen her ürün yeni bir olumlu potansiyel oluşturur kalite politikası ile ürün ve hizmetin her aşamasında titiz bir çalışma sergileyen Oskar Çiçek Galerisi, çiçek tanzim ve dağıtımının yanında işyerleri için bitki bakımı, gelin arabalarının süslenmesi, bahçe ve çevre düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi alanlarında da hizmet vermektedir.
Edirne Çiçek Galerisi Interflora Fleurop Dünya Çiçek Dağıtım Ağı'nın üyesidir. Kuruluşun denetimlerinde günümüze kadar Oskar Çiçek Galerisi'nden kaynaklanan herhangi bir sorun ile karşılaşılmamış, herhangi bir şikayet sözkonusu olmamıştır.
Gönderen kadar alıcının da potansiyel bir müşteri olduğu ve gönderen adına vekil olarak kendilerine çiçeğin iletildiğinin bilinci ile Edirne Çiçek Galerisi kalite çemberini;
Ürünün ustaları tarafından doğru ve görsel zenginliği bulunacak biçimde hazırlanması
Zamanında ve doğru adrese teslimi için donanımlı araçların ve deneyimli personelin kullanılması
Ürünün alıcıya güler yüzlü sunuluşu
Satış bölümünün alıcı ve gönderen'in mevcut yorumlarını analizi ve daha iyi hizmet için yapılması gerekenleri tesbiti
oluşturmaktadır.