Halka Pınar Mahallesi 1202/Sokak No:31 Ofis : 112 Gıda Çarşısı İş Merkezi Konak / İzmir  Konak / İzmir
Tel.:  (850) 203 23 13

Dr-Teknik, Taşkın Kor ve Fevzi Kulaksız’ın sektörde 8 yıl boyunca edindikleri tecrübeleri birleştirmeleri ile oluşmuş bir isimdir.

Öncelikli amacını sağlıklı ve temiz su bilinci oluşturmak olarak belirleyen Dr-Teknik, sunduğu hizmetler dışında hem kendi kullanıcılarını,hem de benzer ya da aynı hizmeti farklı isimlerden edinen kullanıcıları şebeke suyundan elde edilen arıtılmış suyun kalitesi ve standartları konusunda bilgilendirmeyi hedefler.

Dünya Sağlık Örgütü ve Toplum Sağlığı ve Güvenliği Organizasyonu gibi küresel kurumların belirlediği standartlar konusunda kullanıcıları bilgilendirmeyi amaçlayan Dr-Teknik, aynı zamanda hizmetlerinde de bu standartları benimseyerek gerek evsel, gerekse endüstriyel boyutlarda kurduğu filtreleme sistemlerinde küresel kalitede hizmet sunmaktadır.

Suyun sağlık olduğu ancak sağlıklı suya erişimin kolay olmadığı bir dünyada suyunuzu sağlıklı hale getirmeyi kendisine misyon edinmiş olan Dr-Teknik, 2014 yılında sizin sağlığınızı hizmetlerinin merkezine koyarak kurulmuş bir su arıtma sistemleri servis sağlayıcısıdır.

Hem evsel, hem de endüstriyel boyutta filtreleme ve arıtma sistemleri kurabilen Dr-Teknik, belirlediği ve benimsediği standartlar ile her zaman çağın gereklilikleri ve yeterliliği ile tüm imkanlarını kullanarak insan sağlığının en önemli parçası olan temiz ve sağlıklı su ihtiyacını mümkün olan en iyi standartlar ile karşılamayı hedefler.

Bu amacımızı gerçekleştirebilmek ve suya karşı bir bilinç oluşturabilmek için, sağlıklı su kullanımını yaygınlaştırmak ve arıtılmamış şebeke suyu kullanımını minimum düzeye indirmek için, atık sanayi sularının doğaya direkt olarak karışmasını önlemek ve arıtma bilinci oluşturabilmek için ...

... elimizi suyun altına sokuyoruz.