Karlıktepe Mah. Fazilet Cad  Kartal / İstanbul
Tel.:  (216) 389 06 08

HAKKIMIZDA
İstanbul’da kurulan MetoD Mimarlık; mekanınızın giyimi sayılabilecek pencere, cam balkon, panjur ve izolasyon çalışmalarını ustadan çırağa 20 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda mekanınızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
Bizi Arayın!
İstanbul şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki motorlu tente pergola, panjur, motorlu panjur, katlanır cam balkon, eşikli eşiksiz sürme cam, giyotin cam, hareketli küpeşte, kış bahçesi, otomatik bahçe kapısı, garaj kapısı, alüminyum küpeşte, ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0532 705 88 84 numaralı telefondan ve web sitemiz www.metodmimarlik.com , www.doutent.com dan ulaşabilirsiniz.