Bahçelievler/İstanbul  Bahçelievler / İstanbul
Tel.:  

Dharma İlaçlama şirketi 1984 yılında Yüksek kimya mühendisi Kemal Tahir BÜYÜKGÜROĞLU başkanlığında haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman kadro ile kurulmuştur.
Kemirgenlere karşı uzun süreli etki ve insan sağlığını koruyucu özel ilaçlar kullarak 1984 yılından günümüze hizmet kalitesinden ödün vermeden ilaçlamaya devam etmekteyiz.
Haşere kontrolünün önemi dünyada günden güne artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve mode
hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığı`ndan ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Amacımız doğru ilaç doğru uygulama ile haşere` ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız. Doğru ve ekonomik ilaçlama için bizi arayın.