Kocasinan Merkez Mah. Kuşçu Sok. No:1 Bahçelievler / İstanbul  Bahçelievler / İstanbul
Tel.:  (212) 433 01 90

Demirdöküm Servisi, Bakım, Tamir ve Demirdöküm servis hizmetleri,
Demirdöküm servis hizmetleri ve kombi servisi ihtiyaçlarınıza bakım, tamir, onarım ve montaj ihtiyaçlarınızda profesyonel destek ekibimiz ile yanınızdayız
Artık her mevsimde kullanılan kombiler vazgeçilmez bir ihtiyaç halini almıştır. Demirdöküm servis hizmetleri sunan firmamız adına bu vazgeçilmez hizmet adına her türlü problem ve bakım hizmetleri için yanınızdayız.
Kışın tüm ısınma ve ısıtma ihtiyacını karşılarken ev ya da iş yerinizde ki kombiler, yazın ise sıcak su ihtiyacının karşılandığı yegane kaynak olmuştur. Hal böyleyken en çok ihtiyaç duyulduğu bir anda karşılaşılan kombi arızası günlük hayatı olumsuz yönde etkileyebilmektedir.
Karşılaşılması muhtemel kombi arızalarında önemli olan en hızlı ve en güvenilir şekilde arızanın tamirinin yapılabilmesidir.
Daha da önemlisi bu tarz sürpriz arızalarla karşılaşmamak için kombi bakımının periyodik olarak mutlaka bu konuda uzman olan kişi ve kurumlara yaptırılmasıdır. Firmamız gerek yılların tecrübesi ve teknolojik alt yapısı gerekse ekip ve ekipman kadrosu ile arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir.
Uzman ekibimiz İstanbul un her tarafına çok kısa sürede ulaşabilmekte ve ihtiyacınızı garantili bir şekilde çözmektedir. İstanbul un neresinde olursanız olun 0212 433 01 90 ve 0535 582 59 68 no lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Siz kahvenizi yudumlarken arkadaşlarımız gerekli tamir ve bakım hizmetini en hızlı ve en güvenilir bir şekilde yerine getireceklerdir. Firma olarak her türlü kombi bakım ve tamirinde 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız. Kombi Arızasız mutlu ve huzurlu günler dileriz.