Varsaklar Mah. Adana Yolu Üzeri (Opet Yanı) No:302 Kozan/Adana  Kozan / Adana
Tel.:  (322) 516 37 00

2006 yılında kurulan firmamız bir çok sektörde hizmet vermektedir. İnşaat malzemeleri, Tarım malzemeleri, Tarım ürünleri,otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, 3 kardeşin birlikteliğinden oluşan firmamız öncelikle kurumsallaşma açısından şirketleşmiş, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek amacıyla da 2012 yılı içerisinde Kozan’ın gözde yerlerine kurulu yeni iş yerlerine taşınmıştır.
Ayrıca, C.B.C Group ÖZYAŞAR, ÇOKYAŞAR, SEPAŞ,HATTAT VALTRA GASPARDO’nun bayiliğini yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.
C.B.C Group bu hedef doğrultusunda maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe ayrıcalıklı bir yere sahip olmak için kalite yönetim sistemini oluşturmuştur.
SATILAN ÜRÜNLER
TRAKTÖR
HATTAT
VALTRA
FERRARİ
TARIM ALETLERİ
PULLUK
GÜBRE SERPME MAKİNALARI
GÜBRELİ-GÜBRESİZ MİBZERLER
SÜT SAĞIM MAKİNALARI
KÖTEN VE PATLATMA ÇEŞİTLERİ
HAVALI HASSAS EKİM MAKİNELERİ
SAP PARÇALAMA MAKİNALARI
YATAY VE DİKEY TOPRAK FİREZELERİ
TARLA PULVAZATÖRELRİ
KÜLTİVATÖRLER
BAHÇE PULVAZATÖRLERİ
HAYVAN KAŞIMA FIRÇASI
HAYVAN SULUKLARI
HER TÜRLÜ TARIM ALETLERİ
BAYİLİKLER
HATTAT
VALTRA
GASPARDO
C.B.C Çevre Koruma Sistemleri sizler için çevre güvenliğinizi sağlıyor.
Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunan panel çitler, kolay montajı özelliklerinin yanı sıra dekoratif tasarımı ile mekanlara canlılık verirken, yüksek kaplamalı bir ürün olduğu için, park bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar, sanayi bölgeleri, gibi yerlerde tercih ve dayanımı ile ve PVC kaplı olarak üretilerek zor hava ve iklim koşullarında korozyona karşı maksimum koruma sağlanmaktadır.