Çınar Mah. Hafızisa Sk. No:1/D İdealtepe  Maltepe / İstanbul
Tel.:  (216) 417 49 99

Çamaşırsepette com 2003 yılından bu yana bilişim sektöründe bulunan Fam Bilişimin e-ticaret alanındaki ilk firmasıdır. 2015 yılında faaliyete giren www.camasirsepette.com çeyizlik takım, pijama, gecelik, sabahlık ürünleri ile başlamış ilerleyen zamanda diğer iç giyim ürünleri; sutyen, külot, atlet, tayt, fantezi iç giyim gibi ürünleri de ekleyip ürün yelpazesini genişletmiştir. Onlarca marka binlerce model ile kadın iç giyiminde hatırı sayılır bir yere gelmiştir. Web sitemizde kadın iç giyim haricinde erkek ve çocuk iç giyim ürünleri de bulunmaktadır , www.camasirsepette.com olarak her geçen gün çamaşır sepetindeki çeşitliliği ve kaliteyi artırmaktayız. Ekonomik, kaliteli, çekici, rahat, konforlu, sağlıklı hangisini tercih ediyorsanız o konseptde ürünlerimiz vardır.
Sanal alışveriş deki sıkıntıları biliyor, sizin rahatlıkla, güvenle alışveriş yapacağınız güvenlik önemlerini geliştiriyoruz. Tüm alışverişlerinizde kredi kartınıza komisyon uygulamadan 6 ya bölüyoruz, kredi kartı güvenliğiniz için 256 bit ssl sertifikası ile sitemizi koruyoruz.
Bizi farklılaştıran geniş ürün ve marka seçeneklerimiz müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimiz ve Türkiye'nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur.

www.camasirsepette.com`a Hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında telefon ve e-posta aracılığı ile ulaşarak güvenli, kolay ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. www.camasirsepette.com sadece online olarak satış yapar. Fiziki bir mağazası bulunmamaktadır.

Çınar mahallesi Hafızisa sok: 1-d İdelatepe Maltepe İSTANBUL
iletisim@camasirsepette.com
0216 489 78 15