Esenevler Mh. Kayalar Sk. No:12/B  Merkez / Osmaniye
Tel.:  (328) 814 22 77

BRK TEMİZLİK osmaniye'de Sektörün gelişmesi ve kalite bilincinin daha iyi yerleşmesi adına sürekli gelişim için günceli takip etmektedir. Kullanılan hijyen ürünleri, makine techizatı ve eğitimli personeliyle bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir. osmaniye temizlik şirketleri arasında lider firmadır.osmaniye temizlik firmaları arasında bölgeyi iyi tanıyan ve şehrin birçok yerinde osmaniye temizlik firması olarak hizmet vermektedir.osmaniye temizlik şirketi ve osmaniye temizlik ürünleri kaliteli bir şeklilde hizmet veriyoruz.osmaniyeokul temizliği yapmaktayız.
osmaniye temizlik şirketi müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren brkTemizlik, alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum
Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme
Kalite Yönetim Sistemin'den ödün vermeden çalışma
Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir
osmaniye temizlik brk temizlik 4 temel felsefe (Yönetim – Teknoloji – Personel – Sistem) ışığında "hizmet üretimi" kavramı ile müşterileri ile çalışmaktadır. Hizmet üretiminde izlenen bu 4 maddelik felsefe, brk Temizlik'i sadece sorumlu olduğu hizmeti sunan bir firma yapısından, hizmet üretim sürecinde gerek planlama, iş standardizasyonu ve hizmet performans devamlılığı, gerekse hizmet üretim kaynakları (insan, makine ve teçhizat, kimyasal, diğer sarf malzemeler) üzerinde maksimum izlenebilirlik sağlayan bir sisteme sahip bir kurum yapısına kavuşturmuştur.

uzun yıllardır kazandığı bilgi ve tecrübeler ile ev temizliği, ofis temizliği, işyeri ve daire temizliği,koltuk yıkama, dışcephe cam temizliğini profesyonel bir şekilde yapmakta olup,aynı zamanda profeyonel temizlik