Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. No:18  Bahçelievler / İstanbul
Tel.:  (212) 452 27 90

Şirketimiz 2012 tarihinde pvc, alüminyum sektörüne Bluepen, Bluecam, Bluekepenk markalarıyla yeni bir soluk getirerek, kurumsal anlamda girdi. Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde cam, pvc, alüminyum sektörlerinde tamirat sistemini ilk olarak getirerek, 7/24 tamir hizmetini sunmaya başlamıştır.
Müşterilerin kalite anlayışına saygı duyarak, sorunsuz işçilik, garantili ürünler sunmak için ISO, TSE gibi kalite belgesine sahip olmayan hiçbir malzeme ve ürün markasıyla katiyen çalışmama prensibini kendisine ilke edinmiş ve uygulamaya koymuştur.
2013 tarihinden kurumsal anlamda bir çok alanda faaliyetlerinde kepenk sistemlerinide ekleyerek, bu sistemler üzerine güvenlik, bakım, tamir konseptini getirerek bütünleşik bir yapıya geçmiştir.
Referans anlamında binlerce iş, işyeri ile çalışmış halen çalışmaktayız.
Bluepen şu hizmetleri vermektedir. Pvc Pencere Kapı Doğrama Sistemleri İmalatı, Alüminyum Pencere Kapı Doğrama Sistemleri İmalatı, Cam Balkon İmalatı, Cam Kapı İmalatı, Duşakabin İmalatı, Sineklik İmalatı, Küpeşte İmalatı, Otomatik Kepenk İmalatı, Motorlu Panjur İmalatı, Her Model Cam İmalatının yanı sıra tamirat olarak da şu hizmetleri vermekteyiz. Cam Kapı Tamiri, Cam Balkon Tamiri, Küpeşte Tamiri, Pvc Tamiri, Duşakabin Tamiri, Otomatik Kepenk Tamiri, Panjur Tamiri, Sineklik Tamiri, Cam Tamiri, Fotoselli Kapı Tamiri, işleri garantili olarak yapılmaktadır.
Üretim yerlerimiz gururumuz diyerek, sizleri BlueAilesi' ne davet ediyor, ürünlerimiz hakkında bilgilendirmeye çağırıyoruz.