Alemdağ Cad.  Ümraniye / İstanbul
Tel.:  (216) 526 38 83

Frmamız 1996 yılında GOLDEN METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında kurulmuştur. Üretime çelik kapı imalatı ile başlayıp eloktrostatik toz boya, boya makina ve ekipmanları, ithal ahşap kapı panelleri ve metal yüzeylere ahşap desenli transfer baskı boya uygulamaları ile sektörde faaliyet göstermektedir.
Çelik kapı üretiminde farklı kapı sistemlerinin pozara sunumunda her zaman öncü bir misyon taşımaktadır. Bu anlamda, komple çelik panel (poliretan dolgulu) çelik kapı üretimi, kasa/kanat metalinde ahşap desenli statik boya uygulamaları, kanat serenlerinde paslanmaz krom kaplamalar, çift kanat ferforce/cam kombinli bina giriş ve dış mekan kapıları, yagın kapıları vb. üretimlerimiz mevcuttur. Sektönde birçok metal, ahşap işleme ve çelik kapı üreticisi firma ile çözüm ortaklığı anlamında çalışmalar yapmaktadır.
İlkemiz, Sınırsız Müşteri Memnuniyetidir. Bu amaç doğrultusunda ürünlerimiz uzman teknik ekibimizle titizlikle üretilir, müşteri siparişleri verilen teslim süresinde, sipariş edilen model, özellik, yön vb. taleplere uyularak hazırlanır. Bütün ürünlerimiz KALİTE KONTROL etiketli ve marka hologramı olup, sevk esnasındaki deformasyona karşı koruyucu ambalajlarla paketlenerek siz değerli müşterilerimize sevk edilir.
Çelik kapılarımızda TSE belgeli ve ISO 9001:2000 GARABTİ BELGESİ, İMALAT YETERLİLİK BELGESİ mevcuttur. Ürünlerimizde metal, ahşap ve aksesuarlar 2 yıl firmamız GARANTİ kapsamındadır. Kullanılan kilit sistemleri ise üretici firma taahhüdü ile 5 yıl GARANTİLİDİR.