Genel Merkez Şube 1 Fıkdıkzade Çapa. Şube 2 Bakırköy Zuhuratbaba,şube 3 Beşiktaş.  İstanbul
Tel.:  (212) 529 12 40

Beşer yapı dekorasyon iç mimarlıktasarım ve taahhüt alanlarında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir yapı firmasıdır.
Kurguladığı mekanlarda fonksiyonellik, plastik, çağdaş formlar, gerekliliklerin sağlanması ve kimliğin mekana empoze edilmesi konularını, tasarımın her aşamasında birbirinden bağımsız değerlendirilemeyecek olgular olarak ele alır. Mekanın plastik kurgusunda, mekan bileşenlerinin birbirileriyle olan ilişkileri ile şekillenen, değişim ve gelişime açık, fonksiyon şemasına göre hareket edebilen, çağdaş tasarım anlayışını sergileyen ve mode
bir kimliğe sahip mekanlar oluşturur.
BEŞER mimari ve dekorasyon işlerinin uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışır. Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarla imalat yapar.
Mimari vizyonumuz her anlamda çağdaş yapılar-mekanlar yapmak olup, mimarlığın gelişimine katkı da bulunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Mimarlık ve Dekorasyon işlerini projelendirirken Avan proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz. Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının, daha proje aşamasında, bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz.
Beşer yapı dekorasyon isterseniz tadilat işleriniz isterseniz anahtar teslim kaba inşaatı dairelenizi mode
dekorasyon ederek siz müşterilermize sunmaktadır.